Poznaj nasze szkolenia

Szkolenia MenadżerskieDla menadżera  

W tym jednym miejscu znajdą Państwo zbiór szkoleń z praktycznymi narzędziami do zwiększenia efektywności pracy menadżera.
Menadżerowie, szefowie i dyrektorzy przedsiębiorstw stają dziś przed wyzwaniami zupełnie nowej rzeczywistości Jej rysem charakterystycznym jest permanentna zmiana, co powoduje, iż ciężko jest działać według jednej tablicy utartych schematów. Zobacz nasze innowacyjne narzędzia.

  Sprawdź szkolenia  

Dla sprzedawcy

Oferujemy Państwu szkolenia ze sprzedaży i obsługi klienta. Doświadczony zespól trenerski z wieloletnim doświadczeniem w branży handlowej gwarantuje, iż szkolenie takie jak m.in. techniki prowadzenia negocjacji biznesowych, radzenie sobie z trudnymi klientami czy zarządzanie zespołem sprzedażowym – przyniosą realne zyski Państwa organizacji.

  Sprawdź szkolenia  

Dla trenera14648242613_7a2675c75f_b

Organizowana przez nas Szkoła Trenerów Biznesu stała się już marką samą w sobie. Jej jakość, wysokie kompetencje trenerów i doskonałe przygotowanie do pracy w roli trenera najlepiej odzwierciedlają opinie naszych absolwentów. Znajdziecie u nas również programy rozwojowe dla już praktykujących.

Do Państwa dyspozycji pozostawiamy wachlarz niezbędnych narzędzi do pracy w charakterze trenera

  Sprawdź szkolenia  

Insights Discovery™

Insights discovety to narzędzie psychometryczne które jest na rynku od 1998 r. i cały czas się rozwija. To także narzędzi do lepszego pozania się, zrozumienia swoich zachowań, ich akceptacja oraz taka modyfikacja, która umożliwi maksymalizowanie korzyści płynących ze współpracy. Posiadamy Akredytację Insights Discovety Polska.

  Sprawdź szkolenia  

Projekty RozwojoweProjekty dla rozwoju osobistego

Za słowami Alberta Einsteina „Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” przedstawiamy Państwu nasze narzędzia do przeprowadzenia zmiany w sobie… świadomej zmiany w sobie.

  Sprawdź szkolenia  

Szkolenia in CompanySzkolenia In Company

Nasza oferta szkoleń in-company to odpowiedź na indywidualne potrzeby Państwa organizacji. Zauważenie potrzeb rozwoju kompetencji, dostosowania wiedzy oraz umiejętności pracowników do zmieniającego się otoczenia branżowego, prawnego i finansowego jest pierwszym oraz najważniejszym krokiem, który przybliży Państwa do współpracy z treneramii konsultantami firmy Orinoko.

  Sprawdź szkolenia  

Organizacja SzkoleńOrganizacja szkoleń

Ty zlecasz – My realizujemy

  Sprawdź szkolenia